(+36) 88 424 483

   8200 Veszprém, Egyetem utca 10. I. épület 9. emelet

   info@dcs.uni-pannon.hu

Munkatársaink

Név: Bartos Anikó
Beosztás: doktorjelölt
E-mail: bartos@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 909.

Név: Bertók-Kiss Judit
Beosztás: tanszéki titkár
E-mail: jkiss@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 922.
Telefon: +36 88 62-4696

Név: Budai Imre
Beosztás: ügyvivő szakértő
E-mail: budai@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 916.

Név: Csontos Balázs
Beosztás: PhD hallgató
E-mail: csontos@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 915.
Telefon: +36 88 62-4706

Név: Bertók Botond
Beosztás: Egyetemi docens
E-mail: bertok@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 920.
Telefon: +36 88 62-4613

Név: Fogarassyné Vathy Ágnes
Beosztás: Tanszékvezető egyetemi docens
E-mail: vathy@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 914.
Telefon: +36 88 62-4712

Név: Heckl István
Beosztás: Egyetemi docens
E-mail: heckl@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 918.
Telefon: +36 88 62-4708

Név: Maros István
Beosztás: Professor emeritus
E-mail: maros@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 917.
Telefon: +36 88 62-4709

Név: Süle Zoltán
Beosztás: egyetemi docens
E-mail: sule@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 914.
Telefon: +36 88 62-4710

Név: Tarczali Tünde
Beosztás: Egyetemi adjunktus
E-mail: tarczali@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 916.
Telefon: +36 88 62-4710

Név: Tuza Zsolt
Beosztás: Professzor
E-mail: tuza@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 917.
Telefon: +36 88 62-4709

Név: Éles András
Beosztás: PhD hallgató
E-mail: eles@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület, 907.

Név: Frits Márton
Beosztás: ügyvivő szakértő
E-mail: frits@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 920.

Név: Halász László
Beosztás: ügyvivő szakértő
E-mail: halasz@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 915.
Telefon: +36 88 62-4706

Név: Horváth Ádám
Beosztás: ügyvivő szakértő
E-mail: horvath@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 909.

Név: Leitold Dániel
Beosztás: egyetemi tanársegéd
E-mail: leitold@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület, 910.

Név: Machalik Károly
Beosztás: Ügyvivő szakértő
E-mail: machalik‌‌@‌dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 910.

Név: Orosz Ákos
Beosztás: tanársegéd
E-mail: orosz@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 912.
Telefon: +36 88 62-6132

Név: Pekárdy Milán Péter
Beosztás: ügyvivő szakértő
E-mail: pekardy@dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 909.

Név: Rátosi Márk
Beosztás: PhD hallgató
E-mail: ratosi@‌dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 919.

Név: Szekér Szabolcs
Beosztás: PhD hallgató, ügyvivő szakértő
E-mail: szeker@‌dcs.uni-pannon.hu
Szoba: I. épület 911.