Hírek

Az Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2020. június 26-án 13 órai kezdettel az egyetem I épületének 726-os termében komplex vizsgát tart.

Csontos Balázs doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:
              Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, PE

Tagok:

Dr. Szederkényi Gábor, DSc egyetemi tanár, PPKE-ITK, a „Nagy műszaki rendszerek és folyamatok optimalizálása” főtárgy vizsgáztatója
             Dr.Vassányi István, PhD docens, PE, a „Népegészségtani és egészségügyi informatika” melléktárgy vizsgáztatója

A rendkívüli helyzetre való tekintettel, a komplex vizsgán való részvételt online Webex Meeting formájában biztosítjuk az alábbi címen:

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!