COVID-19 hallgatói információ: a személyes ügyintézés helyett amennyiben lehet, akkor online formában (pl. e-mail) keresse az oktatót.

Arrow up
Arrow down

   (+36) 88 424 483

   8200 Veszprém, Egyetem utca 10. I. épület 9. emelet

  

Hírek

Felhívjuk a hallgatóink figyelmét, hogy a diplomadolgozati, szakdolgozati és önálló laborgyakorlati beszámoló a Rendszer- és Számítástudományi Tanszéken 2019.11.04 és 12.06 közötti intervallumban az alábbi beosztás szerint történik:

Diplomadolgozati és szakdolgozati 2. félév beszámoló

Rendszer- és Számítástudományi Tanszék

2019. november 14. 12:30-14:15

I épület 924.

Bizottság: Dr. Csertán György, Frits Márton, Szilvásy Gabriella

Időpont

Diplomázó hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

12:30 - 12:45

Csókás Dominik

G.I. BSc

nappali

Gazdasági folyamatok lépéseinek bemutatását automatizáló oktatási segédprogram

Orosz Ákos

 

12:45 - 13:00

Somogyi Erik

G.I. BSc

nappali

Kooperatív mobil alkalmazás fejlesztése darts játékhoz

Pekárdy Milán

 

13:00 - 13:15

Besenyei Szebasztián

G.I. BSc

nappali

Bolti elrendezés-nyilvántartó alkalmazás tervezése és fejlesztése

Szekér Szabolcs

 

13:15 - 13:30

Juhász Martin

G.I. BSc

nappali

Futball statisztikai program

Szekér Szabolcs

 

13:30 - 13:45

Katona Péter

P.T. BSc

nappali

Jelenléti ív mobilapplikáció

Horváth Ádám

 

13:45 - 14:00

Tóth Péter Csaba

P.T. BSc

nappali

Egészségügyi döntéstámogató rendszer folyamatainak elemzését támogató alkalmazás fejlesztése

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

14:00 - 14:15

Lándori Dávid László

P.T. BSc

nappali

Webalapú vállalatirányítási rendszer fejlesztése reklámstúdió részére

Csontos Balázs

 

 

Diplomadolgozati és szakdolgozati 2. félév beszámoló

Rendszer- és Számítástudományi Tanszék

2019. november 15. 09:00-11:45

I épület 924.

Bizottság: Dr. Heckl István, Leitold Dániel, Rátosi Márk

Időpont

Diplomázó hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

9:00 - 9:15

Janith Perera

M.I. MSc

nappali

Rankings of graphs

Dr. Tuza Zsolt

 

9:15 - 9:30

Bouaouada Hicham

M.I. MSc

nappali

The effect of latent variables on the classification results

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

9:30 - 9:45

Szabó Gergely András

M.I. BSc

nappali

Mobilapplikáció fejlesztése okos időjárásközponthoz

Machalik Károly

 

9:45 - 10:00

Szilágyi Alex

M.I. BSc

nappali

Logikai játék mobil platformra

Pekárdy Milán

 

10:00 - 10:15

Kocsány Gergely

M.I. BSc

nappali

Vívóverseny lebonyolítását támogató rendszer fejlesztése

Dr. Heckl István

 

10:15 - 10:30

Tóth Zoltán

M.I. BSc

levelező

Automata gyártósorba illeszthető kamerás bárkódolvasó és -ellenőrző berendezés elkészítése

Dr. Heckl István

 

10:30 - 10:45

Szabó Simon

M.I. BSc

levelező

Egészséges életmódot segítő alkalmazás

Dr. Heckl István

 

 

Diplomadolgozati, szakdolgozati 1. félév, és önálló labor beszámoló

Rendszer- és Számítástudományi Tanszék

2019. december 04. 13:30-15:15

I épület 924.

Bizottság: Dr. Bertók Botond, Bartos Anikó, Orosz Ákos

Időpont

Diplomázó hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

13:30 - 13:45

Mária Viktor

P.T. BSc

nappali

Online platform létrehozása fényképészek és az ügyfelek közötti megbízások egyszerűsítésére

Orosz Ákos

 

13:45 - 14:00

Torkos Csongor

P.T. BSc

nappali

Véletlenszerű feladat generálás és ellenőrzés programozás gyakorlására

Orosz Ákos

 

14:00 - 14:15

Csizmazia Máté

P.T. BSc

nappali

Webalapú szintetizáló és audio produkciós szoftver

Szekér Szabolcs

 

14:15 - 14:30

Vámosi Nikolett

P.T. BSc

nappali

Egyéni fejlesztési terv kezelő alkalmazás

Pekárdy Milán

 

14:30 - 14:45

Rácsik Patrícia

P.T. BSc

nappali

Időjárás-jelentések összehasonlítása

Machalik Károly

 

14:45 - 15:00

Antal Emese Réka

P.T. BSc

nappali

Andorid alapú mobil applikacio háziállatok nyilvántartására

Machalik Károly

 

15:00 - 15:15

Dózsa Tamás

G.I. BSc

nappali

Szkriptek fejlesztése elektronikus kereskedési platformhoz

Machalik Károly

 

 

Diplomadolgozati, szakdolgozati 1. félév, és önálló labor beszámoló

Rendszer- és Számítástudományi Tanszék

2019. december 05. 10:00-11:30

I épület 924.

Bizottság: Dr. Fogarassyné dr. Vathy Ágnes, Csontos Balázs, Éles András

Időpont

Diplomázó hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

10:00 - 10:15

Cseh Dávid

P.T. BSc

nappali

Felhasználóregisztráló alkalmazás keretrendszer fejlesztése Android operációs rendszerre

Budai Imre

 

10:15 - 10:30

Vörös Bence Zsolt

P.T. BSc

nappali

Lakásvezérlő rendszer felhasználói interfészének kialakítása

Budai Imre

 

10:30 - 10:45

Papp Roland

P.T. BSc

nappali

Felhasználóregisztráló alkalmazás kommunikációs eljárásainak fejlesztése Android operációs rendszerre

Budai Imre

 

10:45 - 11:00

Szabó Áron

P.T. BSc

nappali

Olajipari anyagok csővezetékes szállításának ütemezése

Csontos Balázs

 

11:00 - 11:15

Tóth László

P.T. BSc

nappali

Családfa megjelenítés

Dr. Heckl István

 

11:15 - 11:30

Horváth Balázs

P.T. BSc

nappali

Időpont foglalási rendszer orvosi vizsgálatok számára

Dr. Heckl István

 

11:30-11:45

Forisek Bálint

P.T. BSc

nappali

Alkalmazásfejlesztés .NET Core keretrendszerben

Horváth Ádám

 

 

Diplomadolgozati, szakdolgozati 1. félév, és önálló labor beszámoló

Rendszer- és Számítástudományi Tanszék

2019. december 06. 09:00-11:15

I épület 924.

Bizottság: Dr. Süle Zoltán, Baumgartner János, Szekér Szabolcs

Időpont

Diplomázó hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

9:00 - 9:15

Fekete Kata

G.I. BSc

nappali

Akadálymentesítő fejlesztések létrehozása weboldalak tartalom szerkesztőihez

Csontos Balázs

 

9:15 - 9:30

Szabó Simon

M.I. BSc

levelező

Egészséges életmódot segítő alkalmazás

Dr. Heckl István

 

9:30 - 9:45

Tihanyi János

M.I. BSc

levelező

NetEdu – Hálózatelemzést támogató programozható modellező környezet fejlesztése

Leitold Dániel

 

9:45 - 10:00

Sutyinkszi János

M.I. BSc

nappali

Folyamat menedzsment keretrendszer kliens oldali modulok fejlesztése

Pekárdy Milán

 

10:00 - 10:15

Illés Tibor

M.I. MSc

nappali

Folyamat menedzsment keretrendszer szerver oldali tesztelési módszereinek vizsgálata

Pekárdy Milán

 

10:15 - 10:30

Török Mátyás

M.I. MSc

nappali

Felhasználói regisztrációnál alkalmazható mobil megoldások vizsgálata

Budai Imre

 

10:30 - 10:45

Timár Tamás

M.I. MSc

levelező

Alszámla rendszer megvalósítása pénzügyi nyilvántartó programban

Dr. Heckl István

 

10:45 - 11:00

Bóta András

M.I. MSc

levelező

Branch and Bound fa felépítése és vizualizációja az algoritmus futása során készített log alapján

Orosz Ákos

 

11:00 - 11:15

Iványi Tímea

P.T. BSc

nappali

Keretrendszer fejlesztése gráfalgoritmusok tesztelésére

Frits Márton