COVID-19 hallgatói információ: a személyes ügyintézés helyett amennyiben lehet, akkor online formában (pl. e-mail) keresse az oktatót.

Arrow up
Arrow down

   (+36) 88 424 483

   8200 Veszprém, Egyetem utca 10. I. épület 9. emelet

  

Hírek

Felhívjuk a hallgatóink figyelmét, hogy a diplomadolgozati, szakdolgozati és önálló laborgyakorlati beszámoló a Rendszer- és Számítástudományi Tanszéken 2020.04.23 és 05.08 közötti intervallumban az alábbi beosztás szerint történik:

A beszámoló lebonyolításával kapcsolatos részletek:

  • A beszámoló webinar formájában kerül lebonyolításra, melyen minden érintett résztvevőnek az elejétől a végéig részt kell vennie. Kérjük, hogy a résztvevők 15 perccel a webinar kezdete előtt jelenjenek meg a webinaron.
  • A hallgatók az előadásaikat saját számítógépükről a képernyőjük megosztásával prezentálják oly módon, hogy a hallgató is látható a kamera megosztása révén. Kérjük, hogy a webinar kezdete előtt ellenőrizzék a mikrofon- és kamerabeállításokat, valamint készítsék elő a prezentációt az előadásra. (Technikai probléma esetén emailben vegyék fel a kapcsolatot a bizottság első tagjával.)
  • A hallgatóknak a prezentációt és a kapcsolódó írásos beszámolót a Moodle rendszerbe kell feltölteniük a beszámolót megelőző nap 12:00 óráig. https://oktatas.mik.uni-pannon.hu/course/view.php?id=3671

2020. április 23. 13:00-15:00

A csoport

Bizottság: Dr. Fogarassyné dr. Vathy Ágnes, Baumgartner János, Budai Imre

Platform: BigBlueButton

Link: https://elearning.uni-pannon.hu/b/bau-2wd-7r2

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

13:00 - 13:15

Mária Viktor

P.T. BSc

nappali

Online platform létrehozása fényképészek és ügyfelek közötti megbízások egyszerűsítésére

Orosz Ákos

13:15 - 13:30

Torkos Csongor

P.T. BSc

nappali

Véletlenszerű feladat generálás és ellenőrzés programozás gyakorlására

Orosz Ákos

13:30 - 13:45

Pfeifer Tamás

P.T. BSc

nappali

Egy kombinatorikus puzzle-höz interaktív játék és megoldó algoritmus fejlesztése

Éles András

13:45 - 14:00

Vörös Diána

P.T. BSc

nappali

Kooperatív mobil alkalmazás fejlesztése darts játékhoz

Pekárdy Milán

14:00 - 14:15

Csizmazia Máté

P.T. BSc

nappali

Webalapú szintetizáló és audio produkciós szoftver

Szekér Szabolcs

 

2020. április 23. 13:00-15:00

B csoport

Bizottság: Dr. Süle Zoltán, Machalik Károly, Rátosi Márk

Platform: Avaya

Link: https://spaces.zang.io/spaces/5e96f1f706f69d16dd62a79

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

13:00 - 13:15

Forisek Bálint

P.T. BSc

nappali

Csomagküldési folyamatot támogató folyamatmenedzsment rendszer fejlesztése

Horváth Ádám

13:15 - 13:30

Rácsik Patrícia

P.T. BSc

nappali

Időjárás-jelentések összehasonlítása

Machalik Károly

13:30 - 13:45

Antal Emese Réka

P.T. BSc

nappali

Android alapú mobil applikáció háziállatok nyilvántartására

Machalik Károly

13:45 - 14:00

Vörös Bence Zsolt

P.T. BSc

nappali

Lakásvezérlő rendszer felhasználói interfészének kialakítása

Budai Imre

 

2020. április 24. 09:00-11:00

A csoport

Bizottság: Dr. Bertók Botond, Kiss László, Szekér Szabolcs

Platform: Avaya

Link: https://spaces.zang.io/spaces/5e970e491bd6bcf04d902e77

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

09:00 - 09:15

Tihanyi János

M.I. BSc

levelezős

NetEdu – Hálózatelemzést támogató programozható modellező környezet fejlesztése

Leitold Dániel

09:15 - 09:30

Sutyinkszi János

M.I. BSc

nappali

Folyamat menedzsment keretrendszer kliens oldali modulok fejlesztése

Pekárdy Milán

09:30 - 09:45

Fekete Kata

G.I. BSc

nappali

Akadálymentesítő fejlesztések létrehozása weboldalak tartalom szerkesztőihez

Csontos Balázs

09:45 - 10:00

Szőke Georgina

G.I. BSc

nappali

Adattudományi eszközök alkalmazása a daganatos betegek túléléselemzésére

Fogarassyné Vathy Ágnes

 
 

2020. április 24. 09:00-11:00

B csoport

Bizottság: Dr. Heckl István, Leitold Dániel, Szilvásy Gabriella

Platform: BigBlueButton

Link: https://elearning.uni-pannon.hu/b/lei-74z-d3p

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

09:00 - 09:15

Solti Gábor

P.T. BSc

nappali

Gráfban elosztott tudás leírására, elérésére és menedzselésére alkalmas keretrendszer kidolgozása

Bertók Botond

09:15 - 09:30

Szabó Áron

P.T. BSc

nappali

Olajipari anyagok csővezetékes szállításának ütemezése

Csontos Balázs

09:30 - 09:45

Török Mátyás

M.I. MSc

nappali

Felhasználói regisztrációnál alkalmazható mobil megoldások vizsgálata

Budai Imre

09:45 - 10:00

Illés Tibor

M.I. MSc

nappali

Folyamat menedzsment keretrendszer szerver oldali tesztelési módszereinek vizsgálata

Pekárdy Milán

10:00 - 10:15

Bóta András

M.I. MSc

levelező

Branch and Bound fa felépítése és vizualizációja az algoritmus futása során készített log alapján

Orosz Ákos

 

2020. május 07. 09:00-11:00

A csoport

Bizottság: Dr. Csertán György, Éles András, Frits Márton

Platform: BigBlueButton

Link: https://elearning.uni-pannon.hu/b/dr--pc2-3m9

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

09:00 - 09:15

Tahin Ákos

M.I. BSc

nappali

Genetikus algoritmus demonstráció feljesztése véges automatákhoz

Éles András

09:15 - 09:30

Balczár Lajos

M.I. BSc

nappali

Automaták működését szemléltető táblás játék fejlesztése

Éles András

09:30 - 09:45

Pászner Gellért

M.I. BSc

nappali

A Zala vízgyűjtő területén mért hidrológiai, vízminőségi és meteorológiai adatok összefüggésvizsgálata adattudományi eszközökkel

Fogarassyné Vathy Ágnes

09:45 - 10:00

Olasz Adrián Krisztián

M.I. BSc

nappali

Szerver készítése programozási feladatok gyakorlását segítő szoftverhez

Orosz Ákos

10:00 - 10:15

Vargyay Marcell

M.I. BSc

nappali

Webalkalmazás készítése modern javascript technológiák segítségével

Szilvásy Gabriella

10:15 - 10:30

Czaun Péter Bence

M.I. BSc

nappali

Számhármasok cirkuláris szimmetriájú rendszerei feszített csillagok nélkül

Tuza Zsolt

 

2020. május 07. 09:00-11:00

B csoport

Bizottság: Dr. Süle Zoltán, Baumgartner János, Szilvásy Gabriella

Platform: Avaya

Link: https://spaces.zang.io/spaces/5ea9b54e74caaf46161a979e

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

09:00 - 09:15

Uzsák József

P.T. BSc

nappali

Vasutas szállítások szimulációja

Frits Márton

09:15 - 09:30

Takács Máté

P.T. BSc

nappali

Fotókönyv összeállító program

Heckl István

09:30 - 09:45

Cseh Dávid

P.T. BSc

nappali

Felhasználóregisztráló alkalmazás keretrendszer fejlesztése Android operációs rendszerre

Budai Imre

09:45 - 10:00

Selmeczy Barnabás

M.I. BSc

nappali

Csővezetékes szállítás szimulációja és megjelenítése

Heckl István

10:00 – 10:15

Radákovits Norbert Edvárd

M.I. BSc

nappali

Gráfadatbázisok összehasonlítása

Leitold Dániel

 

2020. május 08. 09:00-11:00

A csoport

Bizottság: Dr. Bertók Botond, Csontos Balázs, Horváth Ádám

Platform: BigBlueButton

Link: https://elearning.uni-pannon.hu/b/hor-gg4-z4z

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

09:00 - 09:15

Miseta Tamás

M.I. MSc

nappali

(önálló l.)

Predictive control and artificial intelligence assisted design of storage-based power plants

Fogarassyné Vathy Ágnes

09:15 - 09:30

Doszkocs Norbert

M.I. MSc

levelező

(önálló l.)

Sudoku megoldó alkalmazás fejlesztése

Budai Imre

09:30 - 09:45

Mészáros Imre Márk

M.I. MSc

levelező

(önálló l.)

Programkódok elemzése feladatok megoldásának értékelésére

Orosz Ákos

09:45 - 10:00

Jandás Bence

M.I. MSc

nappali

Development of an automatic configuration-migration tool

Heckl István

10:00 - 10:15

Csókás Tamás Zoltán

M.I. MSc

levelező

Karbantartási stratégiák elemzése és optimalizálása

Süle Zoltán

 

2020. május 08. 09:00-11:00

B csoport

Bizottság: Dr. Heckl István, Orosz Ákos, Pekárdy Milán

Platform: BigBlueButton

Link: https://elearning.uni-pannon.hu/b/oro-72q-zz2

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

09:00 - 09:15

Németh Richárd

G.I. BSc

nappali

Időpont foglalási rendszer orvosi vizsgálatok számára

Heckl István

09:15 - 09:30

Bencze Kiara

G.I. BSc

nappali

Szakember kereső alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

09:30 - 09:45

Tóth Lehel Tamás

G.I. BSc

nappali

Menetrend tervező és -szimuláló alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

09:45 - 10:00

Dósa Virág

G.I. BSc

nappali

Az MSSQL gráfadatbázis hálózati algoritmusok teljesítményének összehasonlítása meglévő megoldásokkal.

Leitold Dániel

10:00 - 10:15

Geszti Lilla

G.I. BSc

nappali

Felsőfokú képzési intézmény kiválasztását támogató szakértői rendszer fejlesztése

Leitold Dániel

10:15 - 10:30

Horváth Dávid

G.I. BSc

nappali

Atomerőműben előforduló logisztikai folyamatokat támogató keretrendszer fejlesztése

Pekárdy Milán