COVID-19 hallgatói információ: a személyes ügyintézés helyett amennyiben lehet, akkor online formában (pl. e-mail) keresse az oktatót.

Arrow up
Arrow down

   (+36) 88 424 483

   8200 Veszprém, Egyetem utca 10. I. épület 9. emelet

  

Hírek

Felhívjuk a hallgatóink figyelmét, hogy a diplomadolgozati, szakdolgozati és önálló laborgyakorlati beszámoló a Rendszer- és Számítástudományi Tanszéken 2021.04.20 és 05.07 közötti intervallumban az alábbi beosztás szerint történik:

A beszámoló lebonyolításával kapcsolatos részletek:

  • A beszámoló webinar formájában kerül lebonyolításra, melyen minden érintett résztvevőnek az elejétől a végéig részt kell vennie. Kérjük, hogy a résztvevők 15 perccel a webinar kezdete előtt jelenjenek meg a webinaron.
  • A hallgatók az előadásaikat saját számítógépükről a képernyőjük megosztásával prezentálják oly módon, hogy a hallgató is látható a kamera megosztása révén. Kérjük, hogy a webinar kezdete előtt ellenőrizzék a mikrofon- és kamerabeállításokat, valamint készítsék elő a prezentációt az előadásra. (Technikai probléma esetén emailben vegyék fel a kapcsolatot a bizottság utolsó tagjával.)
  • A hallgatóknak a prezentációt és a kapcsolódó írásos beszámolót az alábbi űrlapon kell feltölteniük a beszámolót megelőző nap 12:00 óráig: https://cutt.ly/TvQAC4w

1. csoport

2021. április 20. 09:00 - 11:45

Bizottság: Dr. Leitold Dániel, Horváth Ádám, Baumgartner János

Hivatkozás: https://cutt.ly/ScO7hC5

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

09:00 - 09:15

Borbás Bálint

P.I. BSc

nappali

Tanulmányi előmenetel feldolgozása

Machalik Károly

 

09:15 - 09:30

Póhr Frigyes

P.I. BSc

nappali

Órarend készítő alkalmazás fejlesztése

Machalik Károly

 

09:30 - 09:45

Radó Bence

P.I. BSc

nappali

Kotlin web scraping fejlesztése

Machalik Károly

 

09:45 - 10:00

Révész Ferenc

P.I. BSc

nappali

Okos otthon alrendszer fejlesztése valós idejű kommunikáció megvalósítására WebRTC segítségével

Szilvásy Gabriella

 

10:00 - 10:15

Iványi Tímea

P.I. BSc

nappali

Keretrendszer fejlesztése gráfalgoritmusok tesztelésére

Frits Márton

 

10:15 - 10:30

SZÜNET

10:30 - 10:45

Uzsák József

P.I. BSc

nappali

Vasutas szállítások szimulációja

Frits Márton

 

10:45 - 11:00

Faust Gábor

P.I. BSc

nappali

Moduláris ütemező keretrendszer fejlesztése

Frits Márton

 

11:00 - 11:15

Pillér Attila

P.I. BSc

nappali

Folyamat-hálózat szintézis alapú optimalizálás megvalósítása Excel bővítményként

Frits Márton

 

11:15 - 11:30

Debreczeni Ferenc

P.I. BSc

nappali

Gyárterületek alapanyagellátásának szoftveres támogatása alapanyagigények kezelésével és kitárazási sorrend optimalizálásával

Süle Zoltán

Kutfej Balázs

11:30 - 11:45

Tanai Gergő

P.I. BSc

nappali

Alkalmazásfejlesztés web alapú mobil platformra

Baumgartner János

 

 

2. csoport

2021. április 21. 09:00 - 11:30

Bizottság: Dr. Fogarassyné dr. Vathy Ágnes, Szekér Szabolcs, Kerstner Máté

Hivatkozás: https://cutt.ly/wcO792u

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

09:00 - 09:15

Simon Csaba

P.I. BSc

nappali

Eco-driving alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

09:15 - 09:30

Nagy Ádám

P.I. BSc

nappali

Bevásárlólista optimalizálása

Frits Márton

 

09:30 - 09:45

Pauló Anna

P.I. BSc

nappali

Döntéstámogató szoftver fejlesztése kétdimenziós erőforrás-hozzárendelési feladathoz

Éles András

 

09:45 - 10:00

Katona Csanád

P.I. BSc

nappali

Folyamat menedzsment keretrendszer szerver oldali modulok fejlesztése

Pekárdy Milán

 

10:00 - 10:15

Vámosi Nikolett

P.I. BSc

nappali

Egyéni fejlesztési terv kezelő alkalmazás

Pekárdy Milán

 

10:15 - 10:30

SZÜNET

10:30 - 10:45

Pikó Martin

P.I. BSc

nappali

Sablon alapú dokumentum generáló modul fejlesztése

Pekárdy Milán

 

10:45 - 11:00

Tóth László

P.I. BSc

nappali

Családfa megjelenítés

Heckl István

 

11:00 - 11:15

Pócza Áron

P.I. BSc

nappali

Univerzális hang-alapú távvezérlő tervezése és megvalósítása

Rátosi Márk

Szekér Szabolcs

11:15 - 11:30

Terbe Petra

P.I. BSc

nappali

Webes alkalmazás fejlesztése mazsorett versenyek szervezéséhez és lebonyolításához

Leitold Dániel

 

 

3. csoport

2021. április 22. 09:00 - 11:00

Bizottság: Dr. Csertán György, Éles András, Budai Imre

Hivatkozás: https://cutt.ly/jcO5DvA

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

09:00 - 09:15

Zsók Bianka

M.I. BSc

nappali

Költségfüggvény-szerkesztő készítése matematikai programozási modellekhez

Éles András

 

09:15 - 09:30

Szentirmai Gábor

M.I. BSc

nappali

Tőzsdei kereskedő program megvalósítása

Heckl István

 

09:30 - 09:45

Veszter Márton

M.I. BSc

nappali

Jelenléti ív megvalósítása tableten testnevelés aláírások nyilvántartására

Heckl István

 

09:45 - 10:00

Németh Attila Péter

M.I. BSc

nappali

Folyamat menedzsment keretrendszer kliens oldali tesztelési módszereinek vizsgálata

Pekárdy Milán

 

10:00 - 10:15

SZÜNET

10:15 - 10:30

Verkman István

M.I. BSc

nappali

Microservice architektúra (MSA) kialakítása ASP.NET Core keretrendszerben

Pekárdy Milán

 

10:30 - 10:45

Vers Bence Bendegúz

M.I. BSc

nappali

Konténer technológia választás megbízhatósági összehasonlító elemzés alapján

Csertán György

 

10:45 - 11:00

Vörös Máté

M.I. BSc

nappali

Fűtésoptimalizálás okos szelepekkel és termosztátokkal

Csertán György

 

 

4. csoport

2021. április 23. 09:00 - 11:45

Bizottság: Dr. Heckl István, Orosz Ákos, Frits Márton

Hivatkozás: https://cutt.ly/3cO6iqo

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

09:00 - 09:15

Hortobágyi Péter

M.I. BSc

levelező

Kotlin androidos applikáció fejlesztése gyártási adatok monitorozására

Horváth Ádám

 

09:15 - 09:30

Miklós Bettina

M.I. BSc

levelező

Akadálymentesítő fejlesztés létrehozása a Chrome böngészőhöz

Csontos Balázs

 

09:30 - 09:45

Doszkocs Norbert

M.I. MSc

levelező

Sudoku alkalmazás fejlesztése Android operációs rendszerre

Budai Imre

 

09:45 - 10:00

Timár Tamás

M.I. MSc

levelező

Alszámla rendszer megvalósítása pénzügyi nyilvántartó programban

Dr. Heckl István

 

10:00 - 10:15

Miseta Tamás

M.I. MSc

nappali

Artificial intelligence-based predictive control of commercially available storage-based PV systems with energy trading functionality

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

10:15 - 10:30

SZÜNET

10:30 - 10:45

Rádonyi Damján

Ü.I. BProf

nappali

Állásportál fejlesztése rendezvényszervezők részére

Szekér Szabolcs

Rádonyi Damján

10:45 - 11:00

Márkus Ádám Márk

Ü.I. BProf

nappali

Optimalizálási játékok

Heckl István

 

11:00 - 11:15

Marton Vanessza Lea

Ü.I. BProf

nappali

Felhő alapú több bérlős ügyviteli rendszer regisztrációs folyamata

Pekárdy Milán

Győri Csaba

11:15 - 11:30

Keményik Bence

Ü.I. BProf

nappali

Modelltranszformációs környezet kialakítása fuvarszervezési feladatok megoldásához folyamatszintézissel

Bertók Botond

 

11:15 - 11:45

Papp Ádám

Ü.I. BProf

nappali

Fizetési határidő figyelmeztető alkalmazás

Csertán György

 

 

5. csoport

2021. május 04. 09:00 - 11:15

Bizottság: Dr. Bertók Botond, Baumgartner János, Kiss László

Hivatkozás: https://cutt.ly/fcO6FIZ

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

09:00 - 09:15

Vadas Dániel

P.I. BSc

nappali

Titkosított üzenettároló és továbbító program fejlesztése

Budai Imre

 

09:15 - 09:30

Nemeskó Gábor

P.I. BSc

nappali

Túrázást támogató mobil applikáció fejlesztése

Frits Márton

 

09:30 - 09:45

Stillet Kristóf

P.I. BSc

nappali

Vadászat támogató mobil applikáció fejlesztése

Frits Márton

 

09:45 - 10:00

Szabó Zoltán

P.I. BSc

nappali

Kosárlabda mérkőzések szervezését és jegyzőkönyvezését támogató szoftver fejlesztése

Frits Márton

 

10:00 - 10:15

SZÜNET

10:15 - 10:30

Tóth Dániel

P.I. BSc

nappali

Turisztikai programajánló mobil alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

10:30 - 10:45

Bencsik Soma

P.I. BSc

nappali

Kontrollcsoport-kiválasztási módszerek kutatása és fejlesztése

Szekér Szabolcs

 

10:45 - 11:00

Belák Dávid

P.I. BSc

nappali

Webalapú kártyajáték fejlesztése Spring Boot segitségével

Szekér Szabolcs

 

11:00 - 11:15

Kollár Martina Dana

P.I. BSc

nappali

Családfa megjelenítés

Heckl István

 

 

6. csoport

2021. május 05. 09:00 - 11:15

Bizottság: Dr. Süle Zoltán, Orosz Ákos, Pekárdy Milán

Hivatkozás: https://cutt.ly/VcPqeSb

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

09:00 - 09:15

Halász Márk

G.I. BSc

nappali

Internetes adatbázisban található felhasználói értékelések szövegelemzése

Leitold Dániel

 

09:15 - 09:30

Petres Zsolt

G.I. BSc

nappali

NetEdu modul fejlesztése: terjedési jelenségek

Leitold Dániel

 

09:30 - 09:45

Fodor Fruzsina

G.I. BSc

nappali

Raktárkészlet kezelő szoftver fejlesztése

Horváth Ádám

 

09:45 - 10:00

Ujhelyi Patrik

G.I. BSc

nappali

Döntéstámogató szoftver fejlesztése Line Balancing optimalizálási problémához

Éles András

 

10:00 - 10:15

SZÜNET

10:15 - 10:30

Simon Zsolt

G.I. BSc

nappali

Vulkan-alapú render engine

Szekér Szabolcs

 

10:30 - 10:45

Mészáros Barnabás

G.I. BSc

nappali

Egyetemi tevékenység adminisztrációt támogató alkalmazás fejlesztése

Pekárdy Milán

 

10:45 - 11:00

Maróthy Zsolt

P.I. BSc

nappali

FlatMate - Real Time Channel Manager

Kerstner Máté

 

11:00 - 11:15

Pajor Eszter

P.I. BSc

nappali

Erőforrás tervező alkalmazás továbbfejlesztése automatikus előrejelzés és ellenőrzés modulokkal

Heckl István

 

 

7. csoport

2021. május 06. 14:00 - 16:30

Bizottság: Dr. Csertán György, Kiss László, Rátosi Márk

Hivatkozás: https://cutt.ly/BcPqQlU

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

14:00 - 14:15

Papp Gábor Bendegúz

M.I. BSc

nappali

Szerver oldali alkalmazásfejlesztés

Horváth Ádám

 

14:15 - 14:30

Kovács Levente Csanád

M.I. BSc

nappali

Egyetemi folyamatsablonok létrehozását és szerkesztését segítő alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

14:30 - 14:45

Kántor Márk

M.I. BSc

nappali

Gráf algoritmusok szemléltetése játékok segítségével

Heckl István

 

14:45 - 15:00

Kiss Dominik

M.I. BSc

nappali

Projekt labor társkereső

Heckl István

 

15:00 - 15:15

Abafalvi Balázs

M.I. BSc

nappali

Gamification felhasználása a programozás oktatásában

Heckl István

 

15:15 - 15:30

SZÜNET

15:30 - 15:45

Fekete Péter Zsolt

M.I. BSc

nappali

Felületbevonási statisztikai modellek és számítások algoritmikus támogatása

Süle Zoltán

 

15:45 - 16:00

Nagy Bence Bendegúz

M.I. BSc

nappali

Orvosi folyamatok döntéstámogatása lineáris és nemlineáris optimalizálási modellek segítségével

Baumgartner János

 

16:00 - 16:15

Tóth Zoltán

M.I. MSc

Önálló lab.

Online folyamat- és gépképességellenőrző rendszer elkészítése

Heckl István

 

16:15 - 16:30

Tóth Péter Csaba

M.I. MSc

nappali

Evaluation of the importance of features in classification tasks

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

 

8. csoport

2021. május 07. 09:00 - 11:30

Bizottság: Dr. Heckl István, Éles András, Kerstner Máté

Hivatkozás: https://cutt.ly/mcPqMFp

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

09:00 - 09:15

Marton Imre János

M.I. BSc

levelező

Tartalombevitelt ellenőrző keretrendszer fejlesztése a WordPress Gutenberg blokkszerkesztőhöz

Csontos Balázs

 

09:15 - 09:30

Szeghy Roland

M.I. BSc

levelező

Ellenörző és javító szabályok létrehozása a tartalombevitelt ellenőrző keretrendszerhez

Csontos Balázs

 

09:30 - 09:45

Tóth Ferenc

Ü.I. BProf

nappali

Sportnapló - mobil applikáció fejlesztése

Kerstner Máté

 

09:45 - 10:00

Hegyi Gergely

P.I. BSc

nappali

Felhő alapú egyedi üzleti igényeket kielégítő webes alkalmazás fejlesztése

Pekárdy Milán

 

10:00 - 10:15

Bokor Klaudia

P.I. BSc

nappali

Szoftver készítése hőcserélő hálózat rajzolására

Orosz Ákos

 

10:15 - 10:30

SZÜNET

10:30 - 10:45

Németh Ádám

M.I. BSc

nappali

Épített környezet kialakítását támogató web alapú mobilfejlesztés

Baumgartner János

 

10:45 - 11:00

Kálmán Gábor

M.I. BSc

levelező

Tüzelőanyag minőségi kifogás nyilvántartó rendszer fejlesztése

Orosz Ákos

 

11:00 - 11:15

Lengyel Dániel

M.I. BSc

levelező

Optimalizálási modellek és implementációjuk vállalati problémák megoldására

Süle Zoltán

 

11:15 - 11:30

Garab Rezső

M.I. BSc

levelező

Asztalosipari folyamatok támogatása mobilalkalmazással

Baumgartner János