(+36) 88 424 483

   8200 Veszprém, Egyetem utca 10. I. épület 9. emelet

  

Hírek

Felhívjuk a hallgatóink figyelmét, hogy a diplomadolgozati, szakdolgozati és önálló laborgyakorlati beszámoló a Rendszer- és Számítástudományi Tanszéken 2022.04.21 és 05.09 közötti intervallumban az alábbi beosztás szerint történik:

A beszámoló lebonyolításával kapcsolatos részletek:

  • A beszámolók két blokkban kerülnek lebonyolításra. A blokkokat egy 15 perces szünet választja el egymástól. A hallgatóknak csak a saját blokkjában lévő előadásokon kell részt venniük.
  • Az adott blokkban lévő hallgatók 15 perccel a beszámoló kezdete előtt jelenjenek meg a kijelölt helyszínen, majd töltsék fel az előadásaikat az előadói számítógépre.
  • A hallgatóknak a prezentációt az alábbi űrlapon kell feltölteniük a beszámolót megelőző nap 12:00 óráig: https://forms.gle/H5mkA1i6PmkSWLoy9

 

1. csoport

2022. április 21. 12:30 - 15:45

Helyszín: I épület 924.

Bizottság: Dr. Bertók Botond, Frits Márton, Éles András

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

12:30 - 12:45

Nagy Balázs James

P.I. BSc

nappali

Ülőhelykiosztás offline optimalizálását támogató mesterséges intelligencia fejlesztése

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

12:45 - 13:00

Pászner Benedek

P.I. BSc

nappali

Komplex egészségügyi időpontfoglaló rendszer

kifejlesztése

Süle Zoltán

 

13:00 - 13:15

Vágenhoffer Dávid

P.I. BSc

nappali

SQL lekérdező nyelvet oktató alkalmazás fejlesztése

Leitold Dániel

 

13:15 - 13:30

Etlinger András

P.I. BSc

nappali

Időpont foglaló mobil applikáció készítése kiscsoportos sportrendezvény szervezéséhez.

Tarczali Tünde

 

13:30 - 13:45

Sörös Ádám

P.I. BSc

nappali

Oktatási platform fejlesztése a Digitális számítás támogatására

Éles András

 

13:45 - 14:00

Bányai Petra

P.I. BSc

nappali

Szobanövények nevelését segítő applikáció fejlesztése

Horváth Ádám

 

14:00 - 14:15

SZÜNET

14:15 - 14:30

Bencsik Ádám Zoltán

P.I. BSc

nappali

C++-ból vezérelhető nem-lineáris optimalizálási módszerek

Orosz Ákos

 

14:30 - 14:45

Lőrincz Beáta

P.I. BSc

nappali

Többcélú szétválasztás- és korlátozás algoritmus fejlesztése

Orosz Ákos

 

14:45 - 15:00

Hegedüs Mózes

P.I. BSc

nappali

Korszerű vállalatirányítási rendszer moduljainak megvalósítása

Pekárdy Milán

 

15:00 - 15:15

Ipkovich Bálint

P.I. BSc

nappali

Felhő alapú játékszolgáltatásokat kezelő keretrendszer készítése

Pekárdy Milán

 

15:15 - 15:30

Hegyi Gergely

P.I. BSc

nappali

Felhő alapú egyedi üzleti igényeket kielégítő webes alkalmazás fejlesztése

Pekárdy Milán

 

15:30 - 15:45

Lengyel Dániel

M.I. BSc

levelező

Optimalizálási modellek és implementációjuk vállalati problémák megoldására

Süle Zoltán

 

 

2. csoport

2022. április 22. 8:30 - 11:45

Helyszín: I épület 924.

Bizottság: Dr. Tarczali Tünde, Frits Márton, Baumgartner János

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

08:30 - 08:45

Benke Dávid

Ü.I. BProf

nappali

Mobil alkalmazás fejlesztése napelemeket kitakaró környezeti objektumok felmérésére és leírására VRML technológiával

Bertók Botond

 

08:45 - 09:00

Madarász András

Ü.I. BProf

nappali

Jógaóra foglalási- és bérletkezelő webes alkalmazás

Tarczali Tünde

 

09:00 - 09:15

Hamvas Eszter Ilona

Ü.I. BProf

nappali

Jógaóra foglalási- és bérletkezelő mobil applikáció

Tarczali Tünde

 

09:15 - 09:30

Riskó Boldizsár

Ü.I. BProf

nappali

Készletnyilvántartó szoftver fejlesztése elektronikai üzletek számára

Kerstner Máté

 

09:30 - 09:45

Mayer Balázs

Ü.I. BProf

nappali

IBM Jazz csoportmunkát támogató rendszer kiegészítése új modulokkal

Frits Márton

 

09:45 - 10:00

Filipánics Dominik

Ü.I. BProf

nappali

Precíziós méhgazdálkodás Cloud alapú IoT adminisztrációja és menedzsmentje

Horváth Ádám

 

10:00 - 10:15

SZÜNET

10:15 - 10:30

Nagy Félix Tivadar

Ü.I. BProf

nappali

Esküvő szervezését segítő alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

10:30 - 10:45

Nagy Levente Péter

Ü.I. BProf

nappali

IT Asset Management Software

Pekárdy Milán

 

10:45 - 11:00

Bóta Dániel Tamás

P.I. BSc

nappali

Szétválasztási hálózatok kiindulási struktúrájának automatikus generálása és megjelenítése webes környezetben

Bertók Botond

 

11:00 - 11:15

Demes Raul

P.I. BSc

nappali

Folyamathálózatok grafikus szerkesztésére alkalmas felület fejlesztése webes környezetben

Bertók Botond

 

11:15 - 11:30

Lengyel Bálint Bence

P.I. BSc

nappali

Tanulmányi előmenetel követését támogató szoftver fejlesztése

Frits Márton

 

11:30 - 11:45

Tóth Dániel

P.I. BSc

nappali

Turisztikai programajánló mobil alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

 

3. csoport

2022. április 25. 12:15 - 16:00

Helyszín: I épület 924.

Bizottság: Dr. Leitold Dániel, Orosz Ákos, Pekárdy Milán

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

12:15 - 12:30 Vadas Dániel

G.I. BSc

nappali

Titkosított üzenettároló és -továbbító program fejlesztése Budai Imre  

12:30 - 12:45

Varga Gábor

G.I. BSc

nappali

Egyedi szoftver készítése apartmanház üzemeltetésének segítésére

Orosz Ákos

 

12:45 - 13:00

Varga Eszter Mária

M.I. BSc

nappali

Multiperiórusú gyártástervező és optimalizáló szoftver fejlesztése felhőben megosztott szabványos adattárolással

Bertók Botond

 

13:00 - 13:15

Kántor Márk

M.I. BSc

nappali

Gráf algoritmusok szemléltetése játékok segítségével

Heckl István

 

13:15 - 13:30

Selmeczy Barnabás

M.I. BSc

nappali

Programkódok elemzése feladatok megoldásának értékelésére

Orosz Ákos

 

13:30 - 13:45

Németh Attila Péter

M.I. BSc

nappali

Folyamat menedzsment keretrendszer kliens oldali tesztelési módszereinek vizsgálata

Pekárdy Milán

 

13:45 - 14:00

Tóth Zoltán

M.I. MSc

levelező

Online folyamat- és gépképességellenőrző rendszer elkészítése

Heckl István

 

14:00 - 14:15

SZÜNET

14:15 - 14:30 Amine Nazih

M.I. MSc

Önálló lab.

nappali

Restaurant Management App Kerstner Máté  

14:30 - 14:45

Csizmadia Máté

P.I. MSc

nappali

Futóverseny eredményeinek kiértékelését támogató eszköztár és alkalmazás fejlesztése

Leitold Dániel

 

14:45 - 15:00

Puskás András

P.I. MSc

nappali

Demonstation software for the Simplex algorithm

Éles András

 

15:00 - 15:15

Gulyás Márk

P.I. MSc

levelező

Egészségügyi vizsgálatok ütemezése matematikai modellek alapján

Süle Zoltán

 

15:15 - 15:30

Németh-Pók István

P.I. MSc

levelező

Gépalkatrész-raktár alkalmazás megvalósítása Blazor keretrendszer segítségével

Csontos Balázs

 

15:30 - 15:45

Sinka Szabolcs

M.I. MSc

Önálló lab. levelező

Mesterséges Intelligencia katonai alkalmazása

Leitold Dániel

 

15:45 - 16:00

Bói Viktor Norbert

M.I. MSc

Önálló lab. levelező

Szoftver fejlesztése a weighted regions problémához

Éles András

 

 

4. csoport

2022. május 05. 08:30 - 11:45

Helyszín: I épület 924.

Bizottság: Dr. Leitold Dániel, Éles András, Horváth Ádám

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

08:30 - 08:45

Koncz Janka

P.I. BSc

nappali

Időpont foglaló és ütemező rendszer erőmű számára

Heckl István

 

08:45 - 09:00

Kiss Viktor

P.I. BSc

nappali

Táblázatkezelő webalkalmazás jogosultság kezeléssel

Leitold Dániel

 

09:00 - 09:15

Sági Patrik

P.I. BSc

nappali

Mobilalkalmazás fejlesztése Operációkutatás feladatok levezetéséhez

Éles András

 

09:15 - 09:30

Rácz Dániel

P.I. BSc

nappali

PWA asztalosipari folyamatok támogatására

Baumgartner János

 

09:30 - 09:45

Révai Gergely Tibor

P.I. BSc

nappali

Alkalmazásfejlesztés bútoripari folyamatok támogatására

Baumgartner János

 

09:45 - 10:00

Tóth Barnabás

P.I. BSc

nappali

Autóalkatrész webáruház fejlesztése

Frits Márton

 

10:00 - 10:15

SZÜNET

10:15 - 10:30

Kiszlinger Dominik

P.I. BSc

nappali

Konténerizált környezetben futó alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

10:30 - 10:45

Ferenczi Martin

P.I. BSc

nappali

P-gráf alapú megbízhatóság számítás

Orosz Ákos

 

10:45 - 11:00

Pászner Gellért

P.I. MSc

nappali

Útvonalkereső algoritmusok működésének vizualizálóját és összehasonlítását megvalósító közúti útvonaltervező alkalmazás fejlesztése

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

11:00 - 11:15

Körmendi Bence

M.I. BSc

nappali

Navigációs mobilalkalmazás megvalósítása az egyetemi órákra történő bejárás támogatására

Csontos Balázs

 

11:15 - 11:30 Mikulák Mihály

M.I. BSc

nappali

Beépítési kalkulációs szoftver fejlesztése kisvállalkozások számára Csontos Balázs  

11:30 - 11:45

Kántor Márk

M.I. BSc

nappali

Gráf algoritmusok szemléltetése játékok segítségével

Heckl István

 

 

5. csoport

2022. május 06. 08:30 - 11:30

Helyszín: I épület 924.

Bizottság: Dr. Heckl István, Baumgartner János, Szili László

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

08:30 - 08:45

Varga Máté Domonkos

M.I. BSc

nappali

Chatbot fejlesztése tanulmányi tájékoztatás témában

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

08:45 - 09:00

Németh Kornél

M.I. BSc

nappali

Kalkulációs program építkezések számára

Heckl István

 

09:00 - 09:15

Pataki Patrik

M.I. BSc

nappali

Fotókönyv összeállító program

Heckl István

 

09:15 - 09:30

Sándor Balázs

M.I. BSc

nappali

Értékpapírszámlák kezelése egy pénzügyi nyilvántartó alkalmazásban

Heckl István

 

09:30 - 09:45

Kővári Máté

M.I. BSc

nappali

NetEdu modul fejlesztése: fejlődő hálózatok

Leitold Dániel

 

09:45 - 10:00

Tóth Bálint

M.I. BSc

nappali

Logikai áramkörök reprezentációja grafikus alkalmazással

Éles András

 

10:00 - 10:15

SZÜNET

10:15 - 10:30

Mandurics Gábor

M.I. BSc

nappali

Projektmenedzsment applikáció fejlesztése Vue Framework-kel

Éles András

 

10:30 - 10:45

Burkus Norbert

M.I. BSc

nappali

Line Balancing optimalizálási feladathoz megoldó és demonstrációs szoftver fejlesztése

Éles András

 

10:45 - 11:00

Kercsmár Veronika Anna

M.I. BSc

levelező

Alkalmazásfejlesztés web alapú mobil platformra

Baumgartner János

 

11:00 - 11:15

Lázár Dániel

M.I. BSc

nappali

Webes alkalmazás készítése az Operációkutatás tárgy elősegítéséhez

Kerstner Máté

 

11:15 - 11:30

Nagy Dániel

M.I. BSc

nappali

Kert szimulátor játék fejlesztése

Frits Márton

 

 

6. csoport

2022. május 09. 08:30 - 11:15

Helyszín: I épület 924.

Bizottság: Dr. Tarczali Tünde, Orosz Ákos, Szili László

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

08:30 - 08:45

Vass Levente

G.I. BSc

nappali

Jelenléti ív tableten aláírásokkal

Heckl István

 

08:45 - 09:00

Horánszky Dorina Anna

G.I. BSc

nappali

Internetes filmadatbázisokról származó szöveges vélemények szövegelemzése

Leitold Dániel

 

09:00 - 09:15

Hásper Dominika

G.I. BSc

nappali

Vérnyomás- és vércukorszintméréseket naplózó mobil alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

09:15 - 09:30

Jung Zoltán

G.I. BSc

nappali

Edzés naplózó mobil alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

09:30 - 09:45

Nagy-Zsugya Bálint

G.I. BSc

nappali

Konzultációk ütemezését segítő alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

09:45 - 10:00

Szrenka Balázs

G.I. BSc

nappali

Használt autó kiválasztását támogató mobilalkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

10:00 - 10:15

SZÜNET

10:15 - 10:30

Király Zoltán István

M.I. BSc

nappali

Pályázati regisztrációs adatlap kitöltését és engedélyezését támogató szolgáltatás megvalósítása

Pekárdy Milán

 

10:30 - 10:45

Szammer Imre

Ü.I. BProf

nappali

Modelltranszformációs környezet kialakítása ütemezési feladatok megoldására időkorlátos folyamatszintézissel

Bertók Botond

 

10:45 - 11:00

Hurda Martin

Ü.I. BProf

nappali

Családfa megvalósítása és megjelenítése

Heckl István

 

11:00 - 11:15

Szegvári Dániel István

Ü.I. BProf

nappali

Autószerviz árajánlatkezelő rendszer fejlesztése

Baumgartner János