(+36) 88 424 483

   8200 Veszprém, Egyetem utca 10. I. épület 9. emelet

  

Hírek

Felhívjuk a hallgatóink figyelmét, hogy a diplomadolgozati, szakdolgozati és önálló laborgyakorlati beszámoló a Rendszer- és Számítástudományi Tanszéken 2022.04.21 és 05.09 közötti intervallumban az alábbi beosztás szerint történik:

A beszámoló lebonyolításával kapcsolatos részletek:

  • A beszámolók két blokkban kerülnek lebonyolításra. A blokkokat egy 15 perces szünet választja el egymástól. A hallgatóknak csak a saját blokkjában lévő előadásokon kell részt venniük.
  • Az adott blokkban lévő hallgatók 15 perccel a beszámoló kezdete előtt jelenjenek meg a kijelölt helyszínen, majd töltsék fel az előadásaikat az előadói számítógépre.
  • A hallgatóknak a prezentációt az alábbi űrlapon kell feltölteniük a beszámolót megelőző nap 12:00 óráig: https://forms.gle/5CTD1GZPJHbDdEsd8

 

1. csoport

2022. november 15. 11:45 – 14:00

Helyszín: I épület 924.

Bizottság: Dr. Heckl István, Éles András, Horváth Ádám

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

11:45 - 12:00

Hankóczy Márk

Ü. I. BProf nappali

Benapozottság számító alkalmazás

Frits Márton

 

12:00 - 12:15

Szabó Áron Bendegúz

Ü. I. BProf nappali

Elektronikus horgásznapló halhatározóval

Frits Márton

Szili László

12:15 - 12:30

Szammer Imre

Ü. I. BProf nappali

Modelltranszformációs környezet kialakítása ütemezési feladatok megoldására időkorlátos folyamatszintézissel

Bertók Botond

 

12:30 - 12:45

Szegvári Dániel István

Ü. I. BProf nappali

Autószerviz árajánlatkezelő rendszer fejlesztése

Baumgartner János

 

12:45 - 13:00

SZÜNET

13:00 - 13:15

Hásper Dominika

G.I. BSc nappali

Vérnyomás- és vércukorszintméréseket naplózó mobil alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

13:15 - 13:30

Jung Zoltán

G.I. BSc nappali

Edzés naplózó mobil alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

13:30 - 13:45

Vass Levente

G.I. BSc nappali

Jelenléti ív tableten aláírásokkal

Heckl István

 

13:45 - 14:00

Nagy-Zsugya Bálint

G.I. BSc nappali

Konzultációk szervezését segítő alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

 

2. csoport

2022. november 16. 13:00 - 15:15

Helyszín: I épület 726.

 Bizottság: Dr. Fogarassyné dr. Vathy Ágnes, Dr. Tarczali Tünde, Pekárdy Milán

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

13:00 - 13:15

Kiss Viktor

P. I. BSc nappali

Táblázatkezelő webalkalmazás jogosultság kezeléssel

Leitold Dániel

 

13:15 - 13:30

Kiszlinger Dominik

P. I. BSc nappali

Konténerizált környezetben futó alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

13:30 - 13:45

Petrovics Beatrix

P. I. BSc nappali

Android alkalmazás fejlesztése videojátékok közösségi ajánlására és kiválasztására

Horváth Ádám

 

13:45 - 14:00

Tóth Barnabás

P. I. BSc nappali

Autóalkatrész webáruház fejlesztése

Frits Márton

 

14:00 - 14:15

SZÜNET

14:15 - 14:30

Sági Patrik

P. I. BSc nappali

Mobilalkalmazás fejlesztése Operációkutatás feladatok levezetéséhez

Éles András

 

14:30 - 14:45

Czinder Bence

P. I. BSc nappali

Komplex egészségügyi időpontfoglaló rendszer és mobilapplikáció kifejlesztése

Heckl István

 

14:45 - 15:00

Draskóczy Márk

P. I. BSc nappali

Optimalizálási játék fejlesztése Unity-vel

Heckl István

 

15:00 - 15:15

Varga György

P. I. BSc nappali

Legrövidebb út algoritmusok valós életbeli problémák megoldására

Süle Zoltán

 

 

3. csoport

2022. november 17. 11:00 - 13:30

Helyszín: I épület 726.

 Bizottság: Dr. Süle Zoltán, Frits Márton, Orosz Ákos

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

11:00 - 11:15

Kővári Máté

M.I. BSc nappali

NetEdu modul fejlesztése: fejlődő hálózatok

Leitold Dániel

 

11:15 - 11:30

Király Zoltán István

M.I. BSc nappali

Pályázati regisztrációs adatlap kitöltését és engedélyezését támogató szolgáltatás megvalósítása

Pekárdy Milán

 

11:30 - 11:45

Németh Kornél

M.I. BSc nappali

Kalkulációs program építkezések számára

Heckl István

 

11:45 - 12:00

Pataki Patrik

M.I. BSc nappali

Fotókönyv összeállító program

Heckl István

 

12:00 - 12:15

Sándor Balázs

M.I. BSc nappali

Értékpapírszámlák kezelése egy pénzügyi nyilvántartó alkalmazásban

Heckl István

 

12:15 - 12:30

SZÜNET

12:30 - 12:45

Burkus Norbert

M.I. BSc nappali

Line Balancing optimalizálási feladathoz megoldó és demonstrációs szoftver fejlesztése

Éles András

 

12:45 - 13:00

Varga Máté Domonkos

M.I. BSc nappali

Tanulmányi tájékoztatást támogató chatbot fejlesztése

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

13:00 - 13:15

Körmendi Bence

M.I. BSc nappali

Navigációs mobilalkalmazás megvalósítása az egyetemi órákra történő bejárás támogatására

Csontos Balázs

 

13:15 - 13:30

Tóth Bálint

M.I. BSc nappali

Logikai áramkörök reprezentációja grafikus alkalmazással

Éles András

 

 

4. csoport

2022. november 18. 08:15 - 11:00

Helyszín: I épület 924.

 Bizottság: Dr. Bertók Botond, Dr. Leitold Dániel, Baumgartner János

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

08:15 - 08:30

Horánszky Dorina Anna

G.I. BSc nappali

Internetes filmadatbázisokról származó szöveges vélemények szövegelemzése

Leitold Dániel

 

08:30 - 08:45

Szrenka Balázs

G.I. BSc nappali

Használt autó kiválasztását támogató mobilalkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

08:45 - 09:00

Mandurics Gábor

M.I. BSc nappali

Projektmenedzsment applikáció fejlesztése Vue Framework-kel

Éles András

 

09:00 - 09:15

Mikulák Mihály

M.I. BSc levelező

Beépítési kalkulációs szoftver fejlesztése kisvállalkozások számára

Csontos Balázs

 

09:15 - 09:30

Kercsmár Veronika Anna

M.I. BSc levelező

Alkalmazásfejlesztés web alapú mobil platformra

Baumgartner János

 

09:30 - 09:45

SZÜNET

09:45 - 10:00

Rácz Dániel

P. I. BSc nappali

PWA asztalosipari folyamatok támogatására

Baumgartner János

 

10:00 - 10:15

Révai Gergely Tibor

P. I. BSc nappali

Alkalmazásfejlesztés bútoripari folyamatok támogatására

Baumgartner János

 

10:15 - 10:30

Bencsik Ádám Zoltán

P. I. BSc nappali

C++-ból vezérelhető nem-lineáris programozás

Orosz Ákos

 

10:30 - 10:45

Pászner Gellért

P. I. MSc nappali

Útvonalkereső algoritmusok működésének vizualizálóját és összehasonlítását megvalósító közúti útvonaltervező alkalmazás fejlesztése

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

10:45 - 11:00

Bubori Bence Barnabás (ONLINE)

P. I. MSc nappali

Microservice alapú architektúra tervezése és fejlesztése dashboard generáláshoz

Horváth Ádám

 

 

5. csoport

2022. november 29. 13:00 - 15:45

Helyszín: I épület 924.

 Bizottság: Dr. Leitold Dániel, Dr. Tarczali Tünde, Éles András

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

13:00 - 13:15

Koncz Janka

P. I. BSc nappali

Időpont foglaló és ütemező rendszer erőmű számára

Heckl István

 

13:15 - 13:30

Rajkó Roland

P. I. BSc nappali

Egyenlegkezelő és portfóliómenedzser alkalmazás készítése C# nyelven

Heckl István

 

13:30 - 13:45

Takács Sándor

P. I. BSc nappali

Automaták, Turing gépek működéseinek grafikus szemléltetése

Heckl István

 

13:45 - 14:00

Nagy-Zsugya Martin Albert

P. I. BSc nappali

Mesterséges intelligencia fejlesztése aknakereső játékhoz

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

14:00 - 14:15

Say Domonkos

P. I. BSc nappali

Branch and Bound fa felépítése és vizualizációja az algoritmus futása során készített log alapján

Orosz Ákos

 

14:15 - 14:30

SZÜNET

14:30 - 14:45

Bárányos Márk

P. I. BSc nappali

Gyakorlatsorok összeállítását támogató alkalmazás fejlesztése

Tarczali Tünde

 

14:45 - 15:00

Varga Bence

P. I. BSc nappali

Tesztprogram generáló script készítés autóipari szoftverhez

Süle Zoltán

 

15:00 - 15:15

Borbás Bálint

P. I. MSc nappali

Üzleti folyamatok támogatása blokklánc alapú technológiákkal

Pekárdy Milán

 

15:15 - 15:30

Kiss Norbert

P. I. MSc nappali

Strivacity authentikációs Wordpress bővítmény készítése

Pekárdy Milán

 

15:30 - 15:45

Gerencsér Csaba

P. I. MSc nappali

Tanulási folyamatot segítő webes alkalmazás fejlesztése mesterséges intelligencia megoldások alkalmazásával

Süle Zoltán

 

 

6. csoport

2022. november 30. 13:00 - 16:00

Helyszín: I épület 726.

Bizottság: Dr. Fogarassyné dr. Vathy Ágnes, Horváth Ádám, Pekárdy Milán

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

13:00 - 13:15

Merics Ferenc

P. I. BSc nappali

Projektek pénzügyi tervezését támogató üzleti alkalmazás fejlesztése

Pekárdy Milán

 

13:15 - 13:30

Várbíró Tamás

P. I. BSc nappali

Telefonos alkalmazás konyhai készlet vezetéshez

Pekárdy Milán

 

13:30 - 13:45

Keresztúri Gergő

P. I. BSc nappali

SCRUM alapú fejlesztést támogató rendszer fejlesztése

Frits Márton

 

13:45 - 14:00

Simon Soma Benedek

P. I. BSc nappali

Projekt menedzsment alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

14:00 - 14:15

Krámos László Péter

P. I. BSc nappali

Egy kombinatorikus puzzle-höz interaktív játék és megoldó algoritmus fejlesztése

Éles András

 

14:15 - 14:30

SZÜNET

14:30 - 14:45

Kara Dániel

P. I. BSc nappali

Földrajzi terjeszkedési stratégiák szimulációja és összehasonlítása

Éles András

 

14:45 - 15:00

Pénzes Bendegúz

P. I. BSc nappali

Stratégiaelemző szoftver fejlesztése egy egyszerű kétszemélyes játékhoz

Éles András

 

15:00 - 15:15

Birkás Zoltán

P. I. BSc nappali

Hírmegosztó és eseményszervező oldal fejlesztése

Éles András

 

15:15 - 15:30

Pap Roland

M. I. BSc nappali

Darts bajnokság szervezését támogató mobil alkalmazás fejlesztése

Frits Márton

 

15:30 - 15:45

Szőnyegi Dávid

M. I. BSc nappali

Fotókönyv összeállító program

Heckl István

 

15:45 - 16:00

Balogh Dominik

Ü. I. BProf nappali

Csomagelosztó alkalmazás készítése futár szolgáltatáshoz

Tarczali Tünde

 

 

7. csoport

2022. december 1. 11:00 - 13:45

Helyszín: I épület 726.

Bizottság: Dr. Heckl István, Dr. Süle Zoltán, Orosz Ákos

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

11:00 - 11:15

Barki Richárd László

Ü. I. BProf nappali

Alkalmazás fejlesztése a blockchain technológia alkalmazásával

Horváth Ádám

 

11:15 - 11:30

Hanich Kristóf

Ü. I. BProf nappali

Azure felhőben futó alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

11:30 - 11:45

Hurda Martin

Ü. I. BProf nappali

Multimédiás fájlok tárolását, feldolgozását és közösségi felhasználását lehetővé tévő alkalmazás fejlesztése

Horváth Ádám

 

11:45 - 12:00

Halász Dominik Ferenc

Ü. I. BProf nappali

Jegyfoglaló rendszer fejlesztése sportesemények számára

Frits Márton

 

12:00 - 12:15

Tiger Tamás

Ü. I. BProf nappali

Vasúti szerelvények rendezését támogató szoftver fejlesztése

Éles András

 

12:15 - 12:30

SZÜNET

12:30 - 12:45

Bölkény Zalán

Ü. I. BProf nappali

Emlékeztető és marketing rendszer fejlesztése folyamatok kezelésével

Tarczali Tünde

 

12:45 - 13:00

László Márk Sándor

Ü. I. BProf nappali

Csomagtípusok rendszerezését figyelembe vevő csomagelosztó alkalmazás készítése futár szolgáltatáshoz

Tarczali Tünde

 

13:00 - 13:15

Szabó Anita

G. I. BSc nappali

Kézműves termékek árusítását támogató webáruház létrehozása

Leitold Dániel

 

13:15 - 13:30

Nyul Bianka Fanni

G. I. BSc nappali

Internetes könyvadatbázisban található felhasználói vélemények szövegelemzése

Leitold Dániel

 

8. csoport

2022. december 2. 08:15 - 11:00

Helyszín: I épület 924. 

Bizottság: Dr. Bertók Botond, Frits Márton, Baumgartner János

Időpont

Hallgató

Szak

Téma címe

Témavezető

Konzulens

08:15 - 08:30

Kovács Máté Dániel

G.I BSc nappali

Flash Bootloader, SW updater fejlesztése STM32 alapú rendszerre

Süle Zoltán

 

08:30 - 08:45

Schmidt Kinga

M. I. BSc levelező

Prediktív analitikai módszer fejlesztése lakossági ügyfelek hitelezéséhez

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

08:45 - 09:00

Bói Viktor Norbert

M. I. MSc levelező

Szoftver fejlesztése a weighted regions problémához

Éles András

 

09:00 - 09:15

Lakatos Gábor

M. I. MSc levelező

Ipar 4.0 megoldások fejlesztése gépi tanulási algoritmusokkal

Süle Zoltán

 

09:15 - 09:30

Dormány Balázs József

P. I. MSc levelező

Webes alkalmazás készítése a hálózatelemzés tantárgy anyagrészének elsajátításának támogatására

Leitold Dániel

 

09:30 - 09:45

SZÜNET

09:45 - 10:00

Palanek Krisztián

P. I. MSc levelező

Conversion of Mixed-Integer Linear Programming models to LaTeX

Éles András

 

10:00 - 10:15

Pillér Attila

P. I. MSc levelező

Mikrobiális növekedés adatainak elemzését támogató szoftver fejlesztése

Fogarassyné Vathy Ágnes

 

10:15 - 10:30

Kókai Zoltán Ronald

P. I. MSc levelező

Jógaóra foglalási rendszer fejlesztése jógastúdió számára automatikus jógaóra ütemezéssel

Tarczali Tünde

 

10:30 - 10:45

Rózsa Krisztián

P. I. MSc levelező

Jógaóra foglalási rendszer fejlesztése várólista kezeléssel és időpont beosztással

Tarczali Tünde

 

10:45 - 11:00

Scheuring Tamás

Ü. I. BProf levelező

Webes alkalmazás fejlesztése informatikai állásinterjúra

Heckl István